Romantická dovolená v Jižních Čechách

Služby Statku U Šťástků

Akce a oslavy na statku

Jsme schopni kompletně zabezpečit svátky, promoce, oslavy, setkání, párty všeho druhu, školení, semináře či soustředění. Stylové prostředí statku je také ideální pro pořádání celé svatby nebo svatební oslavy. Dále vánoční a silvestrovské pobyty. Disponujeme samostatným salonkem, který je ideální právě pro kurzy, semináře nebo firemní setkání. Salonek je vhodný také pro uzavřenou společnost. Lze využít také Wi-Fi internet zdarma!

Jaké prostory můžete využít?

Salónek

Salonek na statku u ŠťástkůK dispozici je samostatný salonek. Je ideálním místem pro soukromou party, oslavu, setkání nebo třeba abiturientský večírek. Zároveň je vhodným místem pro konání nejrůznějších kurzů, školení či porad. K dispozici je možné využít Wi-Fi internet zdarma, zapojit lze také projektor. Salonek je přímo propojený s hospůdkou, zůstanete tak neustále u zdroje a přitom budete mít patřičné soukromí. Salonek má také samostatný vchod na dvůr, takže nedočkaví kuřáci budou uspokojeni :). Kapacita cca 25 osob.

Hospůdka

Hospůdka na statku u ŠťástkůMůžete si také rezervovat kompletní prostory útulné hospůdky. Otevřený krb, který se v hospůdce také nachází, doladí atmosféru a v případě špatného počasí dokonale zahřeje. Hospůdka má kapacitu cca 20-25 osob. Samozřejmě lze využít prostor salonku současně s prostory hospůdky - obě místnosti jsou oddělené pouze dveřmi.

Akce venku

Venkovní akce na statku u ŠťástkůNa statku je mnoho míst, kde lze uspořádat venkovní akci, kterou může být například svatba i s obřadem, garden party nebo třeba firemní teambuilding. Stoly, židle a další náležitosti po domluvě zajistíme. Za krásného letního počasí je to ideální příležitost ke skvělým zážitkům. U větších akcí lze zajistit třeba ohňostroj nebo barmana míchajícího koktejly :). Těšíme se na Vás!

Cena za pronájem konkrétních prostor se určuje dohodou. Vždy se odvíjí od množství účastníků, ale také od využití ubytování. Spojením větší akce a ubytování na 1 a více nocí můžete získat slevu.

Jaké akce na Statku U Šťástků již proběhly a povedly se?

A co Vy? Neplánujete nějakou zajímavou akci? Přijeďte k nám! Těšíme se na Vás! ;)

Podnabídka sekce

O nás

Ubytování na statku je určeno pro všechny - rodiče s dětmi, sportovci...
Více o nás

Doporučujeme