Romantická dovolená v Jižních Čechách

Služby Statku U Šťástků

Aktivní dovolená

Jižní Čechy jsou rájem pro cykloturistiku, pěší turistiku a také zde najdete řadu zajímavostí, kterými tento region oplývá. Pro aktivní klienty nabízíme řadu aktivit. Můžete si zahrát stolní tenis, fotbal, volejbal nohejbal, basketbal nebo si zarybařit. Zajišťujeme také jízdu na koních, kurzy potápění. Nebo také ruský kulečník, kroket, stolní fotbálek, petanque či elektronické šipky.

Jízda na koni a plavení koní

Po dohodě můžeme zajistit jízdu na koních, atraktivní plavení koní nebo výuku dětí v jízdě na ponících. Umožňuje nám to nedaleko vzdálený hřebčinec. Každý "koňák" vám zcela jistě řekne, že nejhezčí pohled na svět je ze hřbetu koně, tak proč to neověřit? :) Krásná příroda v okolí k jízdě na koni přímo vybízí. Kolem statku je mnoho tras, polních cest a lesních stezek, které Vám umožní vychutnat si přírodu v tom pravém slova smyslu. Bez hluku aut a ruchu měst.

Stolní tenis a další sporty

stolní tenis na statku u ŠťástkůPřímo v areálu Statku U Šťástků je k dispozici celá řada sportovních venkovních aktivit. Můžete si zahrát stolní tenis, fotbal, basketball, volejbal, nohejbal. Vlastníme také malý chovný rybníček, ve kterém pěstujeme pstruhy, štiky a další ryby. Za poplatek můžete dopřát své vášni a naleznout v sobě rybáře. Louky v areálu statku vybízejí také k opalování nebo pořádání pikniků. Okolní lesy jsou také rájem pro turisty a houbaře. Hlavní je se neztratit a najít cestu zpět :).

Kurzy potápění

kurzy potápění na statku u ŠťástkůPotápěčské centrum pořádá kurzy potápění pro laiky i pokročilé až k instruktorské kvalifikaci. Základní výcvik se skládá z teorie a praxe nacvičované v bazénu i volné vodě. Využíváme i naši základnu - zatopený lom. Pro děti pořádáme speciální přípravné kurzy uzpůsobené věku. Vede pan Hofman.

Proč nespojit dovolenou s trochou adrenalinu. Staňte se na chvíli potápěčem.

OWD - od 12 let, pro začátečníky, povinné vybavení ABC
AOWD - od 14 let, po 20 ponorech OWD, povinná specializace orientace UW

Masku, šnorch a ploutve nutné vzít s sebou, cena týdenního kurzu činí 5.000,- Kč/os. Nutné alespoň 4 osoby. Zdarma plnění, zapůjčení knížky a podvečerní promítání.

Zkouška ponoru do menších hloubek 700,- Kč/os - jednodenní. Menší skupina vítána.

Kvalifikace vyšší a instruktorské dle dohody. Specializace všeho druhu. Pomůžeme s výběrem potápěčské techniky, zajistíme nákup se slevou. Provádíme plnění lahví, prohlídky techniky, servis automatik, opravy kompresorů, praní obleků antibakteriálním šamponem. Vyrábíme opasky a zátěže. Provádíme práce pod vodou a v nedýchatelném prostředí.

Paintball

Paintball na statku u ŠťástkůV blízkosti statku jsme vybudovali paintballové hřiště. V dnešní době najdeme mnoho nadšenců tohoto sportu, stává se fenoménem mladých. V současné době nenabízíme k zapůjčení paintballovou výbavu. Pokud si chcete paintballu naplno užít, je nutné přivézt si vlastní kompletní výbavu. Paintball můžete využít například při firemním teambuildingu, určitě si všichni užijí hodně zábavy a tým se 100%-ně utuží. Využití paintballu je na vlastní riziko.

Zimní radovánky

V nejbližších měsících se připravujeme také na zimní sezonu. Zimní sezona je rájem pro běžkaře, ale nezapomněli jsme ani na vyznavače sjezdových lyží a snowboardů. Přímo u statku najdete louku s pěkným kopečkem. Rozhodli jsme se vybudovat lanovku. Zimní sporty si tak na statku užije opravdu každý, malí i velcí. Silvestr a vánoční svátky strávené na Statku U Šťástků si tak můžete zpříjemnit aktivním odpočinkem ;).

Podnabídka sekce

O nás

Ubytování na statku je určeno pro všechny - rodiče s dětmi, sportovci...
Více o nás

Doporučujeme

Statek U Šťástků na facebooku