Romantická dovolená v Jižních Čechách

Služby Statku U Šťástků

Dobré jídlo na statku

V případě zájmu jsme schopni připravit raut pro vaší společnost, také případné obědy či večeře (nutno s dostatečným předstihem objednat a domluvit, standardně nevaříme). Na statku je k dispozici terasa, pec, krb s udírnou se sezením pod pergolou a ohništěm s možností grilování. Nově pořádáme velmi oblíbené vepřové nebo rybí hody (jednorázové akce, o kterých předem informujeme). Přijeďte na pravou jihočeskou zabijačku!

Vepřové hody

Zabijačka na statku u ŠťástkůPravá česká zabijačka na statku prostě nesmí chybět. Vepřové hody pořádáme několikrát do roka, termíny jsou pevné - sledujte náš web. Tradiční zabijačka je u nás spojována také s oslavami konce roku, tedy Silvestrem. Přijeďte si k nám užít vepřové hody a oslavujte příchod nového roku! Vepřové hody na statku v novinách!

>> přejít k fotogalerii

Rybí hody

Rybí hody s Milošem Štěpničkou na statku u ŠťástkůVodňansko je proslulé rybářstvím, proto u nás nesmí chybět ani oblíbené rybí hody. Rybí speciality Miloše Štěpničky pořádáme několikrát do roka - o termínech se vždy dozvíte na našem webu. Rybárna Miloše Štěpničky se stala doslova Mekkou rybích labužníků. Bez nadsázky lze říci, že v tomto oboru u nás nemá konkurenci. Gastronomické využití ryb a prospěšnost rybího masa pro lidské zdraví pravidelně propaguje v médiích. Menu dle dohody. Termíny akce SO - NE s Milošem Štěpničkou na statku u Šťástků.

Grilování

Grilování na statku u ŠťástkůOtevřené, ohniště, krb, gril, příjemné posezení - to vše si říká o pořádnou grilovačku. Můžeme pro vás a vaší společnost připravit grilovaná kuřátka, klobásy a další druhy mas. Grilování na statku je ideální pro příležitosti venkovních párty a oslav. U nás si pochutná každý!

Podnabídka sekce

O nás

Ubytování na statku je určeno pro všechny - rodiče s dětmi, sportovci...
Více o nás

Doporučujeme

Statek U Šťástků na facebooku