Romantická dovolená v Jižních Čechách

Služby Statku U Šťástků

Dovolená s dětmi na statku

Děti nejsou omezeny prostorem a mohou se pohybovat bezpečně v 10 Ha areálu, kde je pro ně možno uspořádat množství her. Většinou se ale zabaví samy tak, že o nich při své dovolené ani nevíte. V areálu se nachází pro děti malé fotbalové hřiště, dětský domeček, houpačky, prolézačky, skluzavka, houpací lavice, žebřiny a pro nejmenší malý bazén a pískoviště. Jízda na koni a plavení koní.

Dětské Hřiště

Dovolená s dětmi na statku u ŠťástkůNa statku s dětmi počítáme :). Proto je pro ně připravena cela řada aktivit a her určených na ven. Nechybí hřiště se skluzavkou, nezbytné houpačky, prolézačky. Samozřejmostí je prostorné a čisté pískoviště, kde jsou děti schopny strávit třeba celý den. K dispozici je i řada hraček na písek. Hřiště je přímo u statku, rodiče tak mohou v klidu odpočívat, popíjet například točené pivo a sledovat, jak se jejich ratolesti baví.

Trampolína

trampolína na statku u ŠťástkůLetos jsme pořídili dětmi velmi žádanou trampolínu. A má úspěch :). Děti v ní jsou schopny strávit mnoho času a skvěle si to na statku užívají. Trampolína je vybavena záchytnou sítí a rodiče tak mohou být bez obav o jejich zdraví. A co vy? Neláká vás jít si tak trochu zaskákat?

Bazén

Bazén pro děti na statku u ŠťástkůPro nejmenší děti máme připraven malý bazén s brouzdalištěm. V horkém letním počasí to určitě přijde vhod.

MiniZoo

Mini ZOO na statku u ŠťástkůJak se na správný statek sluší, i u nás najdete mnoho domácích hospodářských zvířat. Děti i rodiče mohou kdykoliv navštívit výběhy zvířat a sledovat jak se jim daří. Najdete u nás kozlíky, ovečky, čínské prasátko, samozřejmě také psy a kočky. Děti se nejvíce baví při vypuštění prasátka Matese o jehož inteligenci nikdo nepochybuje a na pekáči nikdy neskončí :). Mimo to máme venkovní voliéru s několika druhy papoušků.

Zimní radovánky

Zimní radovánky na statku u ŠťástkůV nejbližších měsících se připravujeme také na zimní sezonu. Zimní sezona je rájem pro běžkaře, ale nezapomněli jsme ani na vyznavače sjezdových lyží a snowboardů. Přímo u statku najdete louku s pěkným kopečkem, který je ideální nejen pro sáňkování a bobování. Rozhodli jsme se vybudovat lanovku. Zimní sporty si tak na statku užije opravdu každý, malí i velcí. Silvestr a vánoční svátky strávené na Statku U Šťástků si tak můžete zpříjemnit aktivním odpočinkem ;).

Podnabídka sekce

O nás

Ubytování na statku je určeno pro všechny - rodiče s dětmi, sportovci...
Více o nás

Doporučujeme

Statek U Šťástků na facebooku