Romantická dovolená v Jižních Čechách

Fotogalerie Statku U Šťástků

Život na statku ve fotografiích

Připravili jsme pro vás řadu fotografií, na kterých si můžete prohlédnou vybavení statku, jednotlivé apartmány, chaty, hospůdku a exteriér celého statku. Také zde najdete unikátní pohlednice vytvořené exkluzivně pro statek a fotografie z akcí, které u nás proběhly.

Ubytování

Ubytování na statku - fotografieStatek U Šťásků může nabídnou ubytovací kapacitu až 49 osob. Nabízíme celkem 5 plně vybavených apartmánů a 2 samostatné stylové chaty pro příjemné ubytování. Prohlédněte si fotografie všech pokojů a vybavení. Těšíme se na Vás!

>> přejít k fotogalerii

Exteriér

Exteriér statku u Šťástků10 Ha areálu statku u Šťástků nabízí nejen mnoho prostoru, ale také řadu příjemných míst k odpočinku a relaxaci, ale také ke sportovnímu vyžití. Na fotografiích najdete celý náš statek, chaty, dětské hřiště, bazén, dvůr a překrásné okolí statku.

>> přejít k fotogalerii

Hospůdka

Hospůdka na statku u ŠťástkůJaký by to byl statek bez pořádné hospody. I u nás ji najdete! Útulná hospůdka ve stylu baru doplněná krbem, který zahřeje v zimních měsících a za sychravého počasí. Hospůdka je vybudovaná v prostorách bývalé stodoly, atmosféru díky tomu překrásně dokreslují původní klenuté stropy. Zajděte k nám na výbornou točenou 11 ;).

>> přejít k fotogalerii

Statek na pohlednicích

Statek na pohlednicíchAni my jsme si nenechali ujít možnost nechat si náš statek zvěčnit na fotografiích. Můžete si tak od nás odvézt nejen mnoho příjemných zážitků, ale také unikátní pohlednice!

>> přejít k fotogalerii

Foto z akcí

Akce a oslavy na statku u ŠťástkůNa Statku U Šťástků realizujeme řadu zajímavých akcí, které potěší po duši a přinášejí příjemný pocit hlavně do žaludku :). Prohlédněte si fotografie některých z nich. Udělejte si chutě na vepřové či rybí hody, zrealizujte u nás vaší velkolepou svatbu, oslavu či setkání po letech!

>> přejít k fotogalerii

Podnabídka sekce

O nás

Ubytování na statku je určeno pro všechny - rodiče s dětmi, sportovci...
Více o nás

Doporučujeme

Statek U Šťástků na facebooku