Romantická dovolená v Jižních Čechách

Služby Statku U Šťástků

Uspokojíme i nejnáročnější klienty

Dbáme na to, aby naši klienti byli spokojení a snažíme se uspokojit i ty nejnáročnější. Proto je Statek U Šťástků ideálním místem pro rodinnou rekreaci, relaxační dovolenou, ale také například pro sportovní nadšence, turisty a jiné dobrodruhy. Zrovna tak si statek oblíbí lidé vyhledávající klid a soukromí nebo lidé, kteří mají rádi živou a komunikativní společnost. Každý si najde to své NEJ, pro které se k nám rád vrací. A my jsme za to velmi rádi a vážíme si Vás!

Aktivní dovolená

Jižní Čechy jsou rájem pro cykloturistiku, pěší turistiku a také zde najdete řadu zajímavostí, kterými tento region oplývá. Pro aktivní klienty nabízíme řadu aktivit. Můžete si zahrát stolní tenis, fotbal, volejbal nohejbal, basketbal nebo si zarybařit. Zajišťujeme také jízdu na koních, kurzy potápění. Nebo také ruský kulečník, kroket, stolní fotbálek, petanque či elektronické šipky.

>> více informací

Dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi na statku u ŠťástkůDěti nejsou omezeny prostorem a mohou se pohybovat bezpečně v 10 Ha areálu, kde je pro ně možno uspořádat množství her. Většinou se ale zabaví samy tak, že o nich při své dovolené ani nevíte. V areálu se nachází pro děti malé fotbalové hřiště, dětský domeček, houpačky, prolézačky, skluzavka, houpací lavice, žebřiny a pro nejmenší malý bazén a pískoviště.

>> více informací

Akce a oslavy

Akce a oslavy na statku u ŠťástkůJsme schopni kompletně zabezpečit svátky, promoce, oslavy, setkání, párty všeho druhu, školení, semináře či soustředění. Dále vánoční a silvestrovské pobyty. Disponujeme samostatným salonkem, který je ideální právě pro kurzy, semináře nebo firemní setkání. Salonek je vhodný také pro uzavřenou společnost. Lze využít také Wi-Fi internet zdarma!

>> více informací

Dobré jídlo

Dobré jídlo na statku u ŠťástkůV případě zájmu jsme schopni připravit raut pro vaší společnost, také případné obědy či večeře (nutno s dostatečným předstihem objednat a domluvit, standardně nevaříme). Na statku je k dispozici terasa, pec, krb s udírnou se sezením pod pergolou a ohništěm s možností grilování. Nově pořádáme velmi oblíbené vepřové nebo rybí hody (jednorázové akce, o kterých předem informujeme). Přijeďte na pravou jihočeskou zabijačku!

>> více informací

Diskrétní zázemí

Diskrétní zázemí na statku u ŠťástkůStatek U Šťástků se nachází na klidném odlehlém místě v srdci přírody. Zajišťuje tak dokonalé soukromí a diskrétnost. Statek je tedy ideálním místem také například pro slavné osobnosti, které nemají rády přílišnou publicitu a mnoho zvědavých očí. Můžete si tak svou dovolenou dokonale užít! Diskrétní zázemí je samozřejmostí i ze strany rodiny Šťástků.

>> více informací

Podnabídka sekce

O nás

Ubytování na statku je určeno pro všechny - rodiče s dětmi, sportovci...
Více o nás

Doporučujeme

Statek U Šťástků na facebooku