Romantická dovolená v Jižních Čechách

Ubytování na Statku U Šťástků

Chcete prožít romantickou dovolenou v Jižních Čechách ?

Nabízíme k rekreaci a k ubytování stylovou chalupu na samotě v nedotčené přírodě předhůří Šumavy 5 km od Vodňan v romantickém prostředí uprostřed lesů nedaleko řeky Blanice. Výhodou polohy je zdravé venkovské prostředí v srdci lesního biokoridoru.

Jsme schopni zabezpečit svátky, promoce, oslavy, setkání, párty všeho druhu, školení, semináře či soustředění. Dále vánoční a silvestrovské pobyty. Nově pořádáme rybí a vepřové hody.

Ideální dovolená s dětmi

Děti nejsou omezeny prostorem a mohou se pohybovat bezpečně v 10 Ha areálu, kde je pro ně možno uspořádat množství her. Většinou se ale zabaví samy tak, že o nich při své dovolené ani nevíte. V areálu se nachází pro děti malé fotbalové hřiště, hřiště na volejbal či nohejbal, koš na basketbal, venkovní stolní tenis a kuželky, dále dětský domeček, houpačky, prolézačky, skluzavka, houpací lavice, žebřiny a pro nejmenší malý bazén a pískoviště. Děti si mohou zachytat ryby na našem rybníčku. Zajišťujeme také jízdu na koních a výcvik na ponících. Nově též kurzy potápění. Pro dospělé je připraven ruský kulečník, kroket, stolní fotbálek, petanque či elektronické šipky.

Dospělí si na statku také přijdou na své!

plavení koní na statku u ŠťástkůNově můžete využít například kurzy potápění nebo si zahrajte ruský kulečník, kroket, stolní fotbálek, petanque či elektronické šipky. Samozřejmě je stále k dispozici stylová hospůdka s barem kde určitě neváhejte využít senzačního karaoke.

Na statku je k dispozici terasa, pec, krb s udírnou se sezením pod pergolou a ohništěm s možností grilování. Parkoviště se nachází též v areálu. Součástí je hospůdka ve stylu baru s posezením u krbu u točeného piva, nebo jiného z velkého výběru alkoholických či nealkoholických nápojů. Ochutnat můžete některou ze specialit.

Ubytovací kapacity

Ubytování 1.ložnice 2.ložnice 3.ložnice Další Celk.
Apartmán 1 ("Hala") 4 osoby 4 osoby - 2 osoby 10 os.
Apartmán 2 ("Zelený") 2 osoby 4 osoby - - 6 os.
Apartmán 3 ("Starý") 4 osoby - - - 4 os.
Apartmán 4 ("Malý") 2 osoby - - 1 osoba 3 os.
Apartmán 5 ("Nový") 6 osoby - - - 6 os.
Chata 1 2 osoby 2 osoby 4 osoby - 8 os.
Chata 2 2 osoby 2 osoby 2 osoby 6 osob 12 os.

Můžete využít k ubytování kompletní celý areál Statku U Šťástků. Celkem můžeme nabídnout ubytovací kapacitu o počtu 49 osob. Po domluvě je možné dalším zájemcům umožnit ubytování ve stanu, cena se stanovuje dohodou.

Pro klienty je v areálu statku k dispozici také Wi-Fi internet zdarma!

>> přejít na rezervace

Podnabídka sekce

O nás

Ubytování na statku je určeno pro všechny - rodiče s dětmi, sportovci...
Více o nás

Doporučujeme

Statek U Šťástků na facebooku